Kreş Başlama Video

Kreş Başlama Video

Eğitimin ilk basamağını oluşturan okul öncesi eğitim çocuklar kadar Ebeveynler içinde çok önemlidir. Çocuğunuz için ilk defa anne babadan ayrılış, yeni arkadaşlar, yeni ortam ve bu anların ölümsüzleştirmek adına bol bol çekilen fotoğraflar. Okul öncesi eğitim sürecini ileride ömür boyu hatırlayacağınız güzel bir Hatıra videoya dönüştürmek istermiydiniz? Bu eğitim süreci boyunca çekilen fotoğraf ve videolarından size özel Hatıra video klip oluşturuyoruz.

Ana Okulu Video

Ana Okulu Video

Anaokulu çocuğunuzun yaşıtlarıyla bir arada sosyalleşerek okul hayatına açılan yepyeni bir penceredir. Anaokulu çocuğun okula adapte olma sürecinde büyük payı vardır. Çocuğunuzun eğitim hayatına başlanıcını oluşturan bu süreçte yaşadığınız mutluluk ve zorluklardan size ömür boyu saklayacağınız bir Hatıra video hazırlıyoruz. Bu eğitim süreci boyunca çekilen fotoğraf ve videolarından size özel Hatıra video klip oluşturuyoruz.

Okuma Bayramı Video

Okuma Bayramı Video

İlk Okuma ilk Yazma önemlidir. Çocuklarımızın okulla tanışması, yeni arkadaşlar edinmesi okumayı ve yazmayı sökmesi onların hayatındaki önemli dönüm noktalarından biridir. Haliyle bu durumu tüm birinci sınıflarda bir şenlik olarak kutlar. Çoğu sınıf bu günü çeşitli mekanlarda yemekli bir organizasyon yapmaktadır. Böyle özel bir günü çocuklarınızın okulda yıl boyu çekinmiş olduğunuz değerli fotoğraf ve videolarınızdan sınıfa özel mükemmel Hatıra video klip hazırlayalım. Yada dilerseniz Okuma Günü Bayramında çekilen fotoğraf ve videolardan unutulmaz bir Hatıra video klip oluşturalım

Mezuniyet Günü Video

Mezuniyet Günü Video

Her eğitim öğretim hayatının bir sonu var. İster ortaokuldan mezun olun ister lise isterseniz üniversite hepimizin uzun okul hayatı boyunca biriktirilmiş çokça anılar, hatıralar, dostluklar mutluluklar var. Sizin için bu özel günde gösterilmek üzere o güne kadar çekilmiş okul aktivitelerine ait fotoğraf ve videolardan ömür boyu saklayacağınız bir Hatıra video hazırlıyoruz. Yada mezuniyet gününde çekilen fotoğraf ve videolarından Hatıra video klip oluşturuyoruz.

Okul Yemeği Video

Okul Yemeği Video

Okullar, öğretim işlevlerini dersler aracılığıyla yürütürlerken, eğitim işlevlerini ise ders dışı etkinliklerle sürdürür. Okul yemekleri öğrenciler ve velilerin kaynaştığı sosyal aktiviteler arasındadır. Yıl içerisinde okullarda veli tanışma ve kaynaşma yemeği, veli toplantısı yemeği, veda yemeği gibi çeşitli yemek etkinlikleri yapılmaktadır.
Bu özel günü unutulmaz kılacak birlikte geçirdiğiniz bu değerli anıların fotoğraf ve videolarından bir Hatıra video klip oluşturalım.

Balo Özel Video

Balo Özel Video

Her eğitim dönemi bittiğinde hayatımızın bir dönemini kapatmış oluruz; geri kalan şey ise o günlere ait unutulmaz hatıralardır.
Sizin için bu özel günde gösterilmek üzere Mezuniyet Balonuzu unutulmaz anılara dönüştürecek bir Hatıra video klip oluşturalım.
Eğitim hayatınız boyunca o güne kadar çekilmiş okul aktivitelerine ait fotoğraf ve videolardan mezuniyet balosunda gösterilmek üzere bir hatıra video hazırlayabilir yada Mezuniyet Balosunda çekilen fotoğraf ve videolardan ömür boyu saklayacağınız güzel bir Hatıra video klip hazırlayalım.

Yıl Sonu Video

Yıl Sonu Video

Her eğitim yılı bittiğinde bize yüzlerce, binlerce farklı Hatıra bırakır hayatımızda. O günlere ait yaşananlar unutulmaz Hatıralardır bizim için. Sizler için bir eğitim dönemini kapsayan fotoğraf ve videolarınızdan ileride ömür boyu hatırlayacağınız güzel bir Hatıra videoya dönüştürelim.